بازاریابی و کسب درآمد

برنامه بازاریابی یک امکان رایگان بوده که کاربران را قادر می سازد تا با قرار دادن لینک یا لینک های مربوط به هر محصول در وب سایت خود، به تبلیغ فروشگاه دیجی تل یا کالاهای آن پرداخته و از آن کسب درآمد کنند.
این برنامه به این صورت است که با خرید هر کالا توسط خریدارانی که از لینک شما به سایت دیجی تل مراجعه می نمایند، کمیسیونی (درصدی از فروش) به شما پرداخت می شود. لازم به ذکر است حداقل مبلغ جهت درخواست تسویه، 15 هزارتومان می باشد.

نحوه بازاریابی
برای شروع بازاریابی ابتدا می بایست بعنوان بازاریاب در فروشگاه ثبت نام نمایید. توجه داشته باشید که در هنگام تکمیل مشخصات ، کلیه فیلدهای مورد نیاز را به درستی وارد نمایید.
بعد از تکمیل ثبت نام، به صفحه ورود بازاریاب مراجعه نمایید و با استفاده از ایمیل و رمز عبوری که در قسمت ثبت نام تعیین کرده اید، وارد حساب بازاریابی خود شوید. بعد از ورود به حساب بازاریابی خود که با حساب کاربری شما متفاوت است، بر روی منوی دریافت لینک بازاریابی (پیگیری بازاریابی) کلیک کنید.
در این قسمت کدپیگیری شما ثابت است. شما می بایست برای دریافت کد بازاریابی هر محصول، نام محصول را در کادر ایجاد لینک پیگیری وارد نمایید، در این لحظه یک لینک در قسمت لینک پیگیری به شما نشان داده می شود، که شما بعنوان بازاریاب می بایست این لینک را در سایت یا وبلاگ خود قرار دهید تا کاربران سایت یا وبلاگ شما بعد از کلیک بر روی آن لینک به فروشگاه هدایت شوند. بعد از خرید محصول توسط کاربر هدایت شده از سایت یا وبلاگ شما، می توانید تاریخچه پورسانت های خود را در قسمت تراکنش های شما، مشاهده نمایید.

 

کالا در حال حاضر موجود نمیباشد.ایمیل خود را وارد نمایید، زمانی که کالا در دسترس باشد به شما اطلاع میدهیم.