خط-مشی-حفظ-حریم-شخصی-کاربران

این سند شامل توضیحاتی درباره اطلاعات خصوصی ای است که دیجی تل از کاربران سایت جمع آوری می کند و نیز نحوه استفاده دیجی تل از این اطلاعات.

این اطلاعات شامل مواردی است که مخصوص هر کاربر بوده و به کمک آن ها می توان کاربران دیجی تل را به صورت منحصر به فرد شناسایی نمود. برای نمونه می توان به نام، نشانی، نشانی الکترونیک (ایمیل)، شماره تلفن و سایر اطلاعاتی که به صورت عادی در دسترس عموم مردم نیست اشاره نمود.

این سند به مواردی که در اختیار دیجی تل نیست و دیجی تل هیچ کنترلی بر آن ها ندارد نمی پردازد.

 شما باید آگاه باشید که:

شما با ثبت نام و ارسال فرمهای سفارش و پشتیبانی در سایت دیجی تل اطلاعات خصوصی خود از قبیل نام، نشانی، نشانی الکترونیک ،شماره تماس و ... را در اختیار دیجی تل قرار می دهید.

پس از ورود به سایت دیجی تل شما یک کاربر ناشناخته نیستید و اطلاعات مربوط به استفاده شما از خدمات دیجی تل نگهداری می گردد. این اطلاعات شامل سفارشات و تراکنشها، سرویسهای مورد استفاده، اطلاعات فردی و مانند آن بوده ولی محدود به این موارد نیست.

دیجی تل از این اطلاعات جهت تایید هویت حقیقی شما تنها برای حل هرگونه مشکل احتمالی پیشامده و یا اطلاع رسانی ممکن است استفاذه می نماید.

به محض تقاضا، ما تلاش های منطقی تجاری خود را بکار خواهیم بست تا اطلاعات شما را از پایگاه داده های خود حذف کنیم؛ با این وجود، ممکن است به واسطه داده های پشتیبانی و یا سوابق موارد حذف شده، حذف کامل داده های شما امکان پذیر نباشد.

دیجی تل کلیه تراکنش های شما از جمله تراکنش های موفق و ثبت شده مالی را جمع آوری و نگهداری می کند.

دیجیتل به صورت خودکار پس از ورود شما به سایت ، اطلاعاتی از قبیل IP شما، اطلاعات کوکی های دیجی تل و صفحاتی که مشاهده می کنید را جمع آوری و نگهداری می کند.

دیجیتل از این اطلاعات در راستای بعضی از مقاصد از قبیل ارتقاء خدمات ، تهیه محتوای مناسب، برنامه های تبلیغاتی و مانند آن استفاده می کند.

دیجیتل اطلاعات شما را اجاره نمی دهد، نمی فروشد و به اشتراک نمی گذارد .

در صورت تخطی شما از قوانین  ، و در صورت وجود شاکی خصوصی نسبت به عملکرد شما، اطلاعات شما در اختیار مراجع قانونی قرار می گیرد.

حق تعدیل، تغییر، یا به روز آوری این سیاست با اعلان در سایت برای ما محفوظ است.

 

حفظ حریم خصوصی شما را برای خود محفوظ می شناسیم و هر گونه تغییر باید به اطلاع شما برسد.